Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
 
Меню сайта
Міні-Чат
200
Головна » 2016 » Червень » 1 » Перевід учнів до наступного класу
13:40
Перевід учнів до наступного класу

       Рішенням педагогічної ради (27.05.2016р., протокол №3, засідання 2) переведено до 2 класу наступних учнів: 

  1. Васильєв Сергій Едуардович
  2. Ведєнова Діана Олексіївна
  3. Востріков Владислав Олександрович
  4. Вяземська Дар’я  Романівна
  5. Габієвська Оксана Сергіївна
  6. Данилова Софія Анатоліївна
  7. Дєтков Максим Євгенович
  8. Доброрез Володимир Володимирович
  9. Кал’янов Олександр Русланович
  10. Квіт Дар’я Сергіївна
  11. Кірілов Микита Кирилович
  12. Коростєльова Вероніка Олександрівна
  13. Коса Євгенія Олегівна
  14. Косилкина Ганна Олександрівна
  15. Кособук Максим Євгенович
  16. Кузнецов Іван Миколайович
  17. Литвиненко Варвара Миколаївна
  18. Ліфенко Софія Олексіївна
  19. Мерхєлєва Єлизавета Олександрівна
  20. Санніков Микита Олександрович
  21. Толмачов Владислав Романович
  22. Шандрамайло Анастасія Сергіївна
  23. Шумидуб Ілля Ігорович

до 3 класу наступних учнів:

  1. Аншукова Дар'я Володимирівна
  2. Белекчи Артем Андрійович
  3. Даниленко Софія Романівна
  4. Кислий Антон Олександрович
  5. Кладко Даніїл Андрійович
  6. Козленко Євген Володимирович
  7. Кучерявий Іван Олександрович
  8. Лактіонова Єлизавета Олександрівна
  9. Літовкіна Дар'я Олександрівна
  10. Мала Діана Володимирівна
  11. Міщенко Ольга Михайлівна
  12. Пастухова Анастасія Дмитрівна
  13. Сінькович Олександр Олександрович
  14. Тищенко Святослав Сергійович
  15. Труфанова Марія Євгенівна
  16. Чернов Богдан Вадимович

до 4 класу наступних учнів:

4-А

  1. Азарова Катерина Олександрівна
  2. Алманова Амалія Романівна
  3. Білоконь Аріна Маркусівна
  4. Боженко Богдан Миколайович
  5. Головченко Роман Артемович
  6. Духновський Марко Дмитрович
  7. Єгоров Єгор Сергійович
  8. Коваленко Анастасія Володимирівна
  9. Коженкова Юлія Юріївна
  10. Куценко Альона Володимирівна
  11. Мєльнікова Поліна Семенівна
  12. Ніколаєва Олександра Павлівна
  13. Орехова Дар’я Дмитрівна
  14. Орехова Катерина Дмитрівна
  15. Плахотін Іван Андрійович
  16. Подольська Олександра Сергіївна
  17. Свіягіна Аліна Андріївна
  18. Ткаченко Станіслав Сергійович

4-Б

  1. Демченко Анастасія Сергіївна
  2. Дорошенко Олексій Вікторович
  3. Зімін Владислав Олексійович 
  4. Іщенко Анастасія Максимівна
  5. Іщенко Дар’я Максимівна
  6. Кравченко Вероніка Володимирівна
  7. Малінін Денис Сергійович
  8. Немкович Наталія Владиславівна
  9. Несмашний Георгій Олександрович
  10. Неспосудний Дмитро Романович
  11. Сачок Злата Романівна
  12. Ямпольська Поліна Тимофіївна

до 5 класу наступних учнів:

  1. Боженко Дмитро Миколайович
  2. Болдирєв Віталій Григорійович
  3. Видріна Поліна Валеріївна
  4. Долгушева Юлія Віталіївна
  5. Жиров Єгор Андрійович
  6. Кащєєв Ігнат Віталійович
  7. Колеснік Ілля Євгенійович
  8. Косецький Олексій Сергійович
  9. Костенко Марія Григоріївна
  10. Лавренко Артем Андрійович
  11. Миц Владислав Артемович
  12. Мітін Руслан Олексійович
  13. Охріменко Роман Вікторович
  14. Рижкін Євген Анатолійович
  15. Саттарова Олександра Дмитрівна
  16. Сидоренко Михайло Сергійович
  17. Стручков Кирило Олександрович
  18. Тартак Валентина Олексіївна
  19. Труфанова Катерина Євгенівна

до 6 класу наступних учнів:

  1. Бережна Аделіна Анатоліївна
  2. Бондаренко Даніїл Олександрович
  3. Габієвська Ганна Миколаївна
  4. Даниленко Олександр Романович
  5. Жданов Єгор Володимирович
  6. Кузнецов Микола Миколайович
  7. Литовченко Світлана Романівна
  8. Ляшенко Анастасія Віталіївна
  9. Молочков Володимир Анатолійович
  10. Науменко Сергій Сергійович
  11. Несмашний Кирило Олександрович
  12. Новікова Світлана Сергіївна
  13. Розмислова Дар’я Михайлівна
  14. Семейко Валерія Андріївна
  15. Семероденко Ангеліна Сергіївна
  16. Чекаліна Дар’я Дмитрівна

до 7 класу переведено наступних учнів:

  1. Демченко Дмитро Сергійович
  2. Зінченко Назар Олександрович
  3. Коляко Христина Юріївна
  4. Котова Кристина Олексіївна
  5. Купін Дмитро Русланович 
  6. Лаврик Єва Олексіївна
  7. Лещенко Михайло Ігоревич
  8. Літвінова Катерина Романівна
  9. Можарова Ганна Андріївна
  10. Наволока Даніїл Сергійович
  11. Опольський Богдан Володимирович
  12. Острожний Артем Віталійович
  13. Попеня Олександра Владиславівна
  14. Портняга Марія Михайлівна
  15. Сисаліна Поліна Дмитрівна
  16. Соснін Іван Михайлович
  17. Третяк Михайло Романович
  18. Хомєча Євген  Русланович
  19. Чепіга Сніжана Олексіївна
  20. Шехісламова Марія Вікторівна
  21. Яковченко Дар’я Андріївна

до 8 класу наступних учнів:

  1. Александров Євгеній Олександрович
  2. Васильєвський Едуард Костянтинович
  3. Величко Богдан Вікторович
  4. Коврижкін Артем Олегович
  5. Коврижкіна Дар'я Олегівна
  6. Коновалова Вікторія Вікторівна
  7. Кузнєцов Ігор Михайлович
  8. Куліков Руслан Іванович
  9. Лебеденко Ростислав Миколайович 
  10. Масленніков Максим Ігорович
  11. Отаназаров Фарход Анвар угли
  12. Пазюк Олександр Едуардович
  13. Соколова Анастасія Сергіївна
  14. Федоров Володимир Євгенович
  15. Хомич Дмитро Володимирович
  16. Чернов Андрій Вадимович

до 9 класу наступних учнів:

  1. Боженко Владислав Віталійович
  2. Васильєва Ельвіра Едуардівна
  3. Дудник Андрій Петрович
  4. Євсюков Данііл Олегович
  5. Зозуля Даніїл Романович
  6. Отанозаров Шохрухбек Анвар угли
  7. Прокоф’єв Юрій Сергійович
  8. Сачок Дмитро Романович
  9. Сердюк Крістіна Сергіївна
  10. Тищенко Ганна Сергіївна
  11. Фурман Юрій Петрович
  12. Шмігель Даніїл Олександрович 

 

Переглядів: 121 | Додав: Школа9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Поздоровлення
Погода
Погода у Лисичанську

Copyright Sch9 © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz